Millefiori Icon Car Air Freshener Zapach samochodowy Light Blue Pompelmo

53,00 zł

Firma Millefori Milano powstała we Włoszech na początku lat 90-tych i specjalizowała się w produkcji świec zapachowych. Z biegiem czasu marka wprowadziła również kosmetyki do aut. 

53,00 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

kompozycja cytrusowa umieszczona w metalowym stylowym pudełeczku to nowoczesna odpowiedź na klasyczne przenośne odświeżacze. Pachnidło w połączeniu z grejpfrutowym akcentem otuli wnętrze twojego auta przenikając w jego najmniejsze szczeliny rozbudzając wyobraźnię błogimi wakacjami oraz długimi spacerami po malowniczych alejkach Sycylii

Zapach samochodowy został wyposażony w wygodny klips który umożliwia jego bezproblemowe przymocowanie na kratce od wywiewu, takie umiejscowienie spowoduje, że podczas każdego wydostawania się powietrza wydobędzie się automatycznie również ożywczy zapach eliminujący przykrą woń.

Kolekcja Millefiori reprezentuje magię zmysłów; idealna harmonia zapachów, które zapewniają środowisku maksymalną równowagę.

Nasączony wkład zapewnia dłuższy okres użytkowania sprawiając równomierne rozprowadzenie olejku i najlepszy sposób na pozbycie się pozostałego w powietrzu dymu papierosowego i brzydko pachnących zarazków.

długość wkładu ok 7cm

202965
2 Przedmioty