Mech naturalny chrobotek reniferowy

9,90 zł

Chrobotek reniferowy to porost pozyskiwany jest w subpolarnej strefie okołobiegunowej, gdzie zbiera się go tylko w wyznaczonych miejscach z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest doskonałym materiałem wykorzystywanym do szeroko pojętego dekoratorstwa.

Lubisz nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązania w przestrzeni swojego domu to oferta idealna dla Ciebie.

W naszej ofercie posiadamy różne kolory, dlatego możesz dopasować je indywidualnie do swojej aranżacji. Doskonała alternatywa dla osób nie mających czasu na pielęgnowanie żywej zieleni. 

Kolor
Paczka
9,90 zł
Ilość

Chrobotek nie wymaga żadnej pielęgnacji, nawodnienia ani nawożenia. Wystarczy, że wilgotność powietrza wynosić będzie w granicach 40-60% (co jest standardową wartością w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie). Nie trzeba go przycinać (ten porost już nie rośnie - jest poddany obróbce utrwalającej jego wilgotność i sprężystość). Dobrze radzi sobie w pomieszczeniach bez dostępu światła słonecznego, dlatego będzie doskonałą dekoracją w łazience. Ten materiał doskonale prezentuje się na ścianach zarówno w formie dużych paneli jak i oryginalnych obrazów.  Jest to również alternatywa dla roślin doniczkowych, na które coraz częściej brakuje miejsca. 

Chrobotek jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem można go projektować w domu jaki i w biurze czy w budynkach użyteczności publicznej.

Do wykonywania obrazów czy paneli ściennych wykorzystuje się tylko wierzchnią warstwę porostu bez korzeni. Producent podaje iż wydajność wynosi 5kg na 1m2.

995 Przedmioty

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.