PANELE Z CHROBOTKA RENIFEROWEGO - 1m2

Chrobotek reniferowy pozyskiwany jest w subpolarnej strefie okołobiegunowej, gdzie zbiera się go tylko w  wyznaczonych miejscach z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Chrobotek reniferowy nie wymaga pielęgnacji, nawożenia ani nawadniania. Wystarczy, że wilgotność powietrza wynosić będzie w granicach 40-60% (co jest standardową wartością w pomieszczeniach, gdzie regularnie przebywają ludzie).  Nie wymaga przycinania i może znajdować się w pomieszczeniach, w których nie ma dostępu do naturalnego światła. Ten naturalny materiał idealnie nadaje się na „zielone ściany” jak i do tworzenia nowoczesnych aranżacji przedmiotów wystroju wnętrz. Tego typu elementy idealne sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych gdzie miejsca na typową zieleń doniczkową jest zazwyczaj mało jak również w domach, w których mieszkańcy cenią sobie naturalne dodatki.

Ze względu na łatwość montażu i minimalne wymagania często znajdują zastosowanie nie tylko w biurach, ale także w lokalach użyteczności publicznej, gdzie odwołania do natury podkreślają atuty firmy np. w salonach SPA, gabinetach kosmetycznych i klinikach estetycznych. Świetnie spisują się również w restauracjach czy hotelach.

Panele wykonywane są na podkładzie ze sklejki o grubości dostosowanej indywidualnie do gabarytów zamawianej realizacji. Cena dotyczy jednego metra kwadratowego. Mech jest dokładnie oczyszczany i wykorzystywane są tylko najładniejsze wierzchnie warstwy tego porostu.

Czas realizacji 1m2 to ok 2-3 dni robocze.

Kolory, którymi dysponujemy od ręki:

  • MOSS GREEN
  • MEDIUM GREEN
  • SPRING GREEN
  • NATURAL

Na życzenie klienta jest możliwość zamówienia innych odcieni i kolorów.