ŚLUB NA GŁOWIE?!

ŚLUB NA GŁOWIE?!

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu. Musi być wyjątkowy, jedyny w swoimi rodzaju, niezapomniany. Są osoby, które od najmłodszych lat wiedzą jak będzie wyglądał, mają zaplanowany najdrobniejszy detal. Natomiast Ci, którzy mają mętlik w głowie i nie mogą się zdecydować na stylistykę wystroju, kościoła, sali weselnej czy koloru kwiatów mogą skorzystać z usług profesjonalnych firm, które wszystko zaplanują zgodnie ze wskazówkami.

Na wyjątkowość tego dnia składa się wiele czynników, dlatego my skupimy się tylko na kilku sprawdzonych przez nas rozwiązaniach. Podpowiemy jakich produktów użyć aby uzyskać najbardziej efektowną dekorację. Te propozycje można nieskończenie modyfikować i dopasowywać w zależności od potrzeb Pary Młodej, charakteru i stylistyki ślubu.

Dom rodzinny Panny Młodej. Mniej znaczy więcej.

To motto dzisiejszych aranżacji. Wystarczy kilka detali odpowiednio do siebie dobranych pod względem koloru, wielkości czy faktury - wprowadzających nastrój, zachwycających. Połączenie pastelowych barw przy dominującym odcieniu złamanej bieli czyni wnętrze eleganckim. Zdecydowane formy papierowych kul w konfiguracji z delikatnością kwiatów nadają lekkości i indywidualności.

Może unoszące się balony w kształcie serc? lub z umieszczonymi w środku konfetti? Niebanalna, tania i jakże efektowna dekoracja.

Ceremonia w kościele a naturalistyczna dekoracja.

Bardzo modne i pożądane są śluby plenerowe, gdzie wyjątkowość chwil jest spotęgowana walorami estetycznymi otaczającej nas przyrody. Jeżeli zależy nam na ceremonii kościelnej zgodnie z prawem kościelnym musi się ona odbyć w świątyni. Delikatne, stonowane dekoracje, nie ingerujące w sakralny charakter miejsca nadają uroczystości jeszcze bardziej wzniosłą atmosferę. Drewno, leśny porost - chrobotek reniferowy, naturalne świece, szklane pokrywy to propozycje, które prezentują się znakomicie.

Dekoracje wykorzystane w kościele powinny mieć swoją kontynuację na sali weselnej. Lampki ledowe w formie żarówek, szklane probówki ze sztucznymi odpowiednikami kwiatów znajdujących się w bukiecie Panny Młodej. Drewniane plastry, na których pięknie prezentuje się chrobotek. Czyż to nie urzeka prostotą?!

A prezenty dla Rodziców i Gości...?

To dość trudny temat. Chcemy, aby były niepowtarzalne, sprawiły radość, wzruszyły do łez. Jeżeli są dane od serca i spersonalizowane na pewno będą strzałem w 10.!

Za co chcecie podziękować waszym Ukochanym Rodzicom? Utrwalcie to w dowolnej formie, z pewnością będą czytać to bez końca;)

Na koniec nowoczesna propozycja dla gości. Wersja pierwotna - surowy beton z jakże niewymagającym, żywym porostem występującym w różnych kolorach. Oczywiście możliwości modyfikowania - nieskończone!

To była garstka inspiracji, które mamy nadzieję pobudziły waszą wyobraźnię. Zapewne po wszystkim powiecie "tyle przygotowań a ten dzień tak szybko minął!"

Dzięki waszemu zaangażowaniu i całej oprawie jaką stworzycie zapamiętacie go na zawsze i będzie dla was wspaniałym wspomnieniem.